O nas

Kilka lat temu w sercach kilku Mam zrodziło się pragnienie powołania do życia katolickiego przedszkola w Puławach.
Miejsce, do którego dziś zapraszamy Państwa Dzieci jest rezultatem długiej drogi - pracy, zaangażowania modlitewnego, materialnego i pomocy wielu ludzi dobrej woli. Jest owocem doświadczenia pracy w podobnych placówkach i posyłania do nich własnych Dzieci. Chcemy, aby nasze przedszkole było naturalnym przedłużeniem domu rodzinnego, by Dzieci czuły się w nim kochane i bezpieczne, a jednocześnie wzrastały w mądrości i miłości. Naszą wizją było stworzenie placówki wychowawczo-edukacyjnej, w której Dzieci mogą rozwijać się, poznawać świat i Pana Boga, bawić i cieszyć w ciepłej, rodzinnej atmosferze.

Jako doświadczone Mamy gromadki dzieci wierzymy, że stworzyłyśmy wyjątkowe miejsce - przedszkole, które każdy Wychowawca, Dziecko i Jego Rodzice będą współtworzyć ku Bożej chwale.

Magda i Małgosia